Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej PDF 

W dniu 13.02.2020 r uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej drużyn mieszanych we Frysztaku. W zawodach wzięło udział cztery Ośrodki Szkolnictwa Specjalnego: (Frysztak, Krosno, Sanok, Rzeszów). Nasz Ośrodek reprezentowali drużynowo następujący uczniowie: Kamil Ciupa, Damian Miazga, Rafał Miazga, Krystian Nowak, Natalia Rodzinka, Gabriela Wroniak. Drużyna SOSW zajęła IV miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy ponieważ nasza drużyna wykazała się niezwykłą wolą walki i ambitnie reprezentowała SOSW w Sanoku. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zawodach sportowych. Opiekunami w czasie zawodów były panie: Jolanta Feculak, Karolina Janusz.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe