Razem na Święta PDF 

W dniu 19 i 20 grudnia kilkoro naszych uczniów pod opieką pedagog Grażyny Adamiak odwiedziło podopiecznych Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej im. Św. Brata Alberta w Sanoku oraz Ośrodka Światło Nadziei w Sanoku. W czasie spotkania złożyliśmy życzenia świąteczne wszystkim pensjonariuszom oraz przekazaliśmy drobne prezenty, które przygotowali uczniowie naszej szkoły na zajęciach rękodzieła z p. Stanisławem Makarczakiem, p. Kasią Bryt i p. Magdą Kaczmarską. My też zostaliśmy poczęstowani słodyczami i otrzymaliśmy drobne świąteczne upominki. Przekazano nam również życzenia świąteczne dla wszystkich pracowników i uczniów SOSW w Sanoku.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe