Podwodny świat PDF 

Dnia 25 stycznia w naszym Ośrodku przy ul. Konarskiego odbyła się wyjątkowa impreza karnawałowa. Wyjątkowa, bo oprócz tradycyjnej części muzyczno- tanecznej, nasze Dzieci miały również okazję wykazać swoją inwencję twórczą!
Tematem tegorocznej zabawy karnawałowej był „Podwodny świat”. Dzieci w otoczeniu barwnych, różnorodnych dekoracji, mogły poczuć się jak na dnie oceanu bądź dzikiej plaży J
W pierwszej części, nasi Wychowankowie oddali się fantastycznej zabawie masami plastycznymi, wykonanymi z bezpiecznych, nietoksycznych produktów. Radości nie było końca- sala wypełniona dźwiękami karaibskiej muzyki, była miejscem kolorowych szaleństw, malowania rękami i stopami, ozdabiania plakatów według własnych pomysłów!
Po części artystycznej (i wielkich porządkach…) nastąpiła część taneczna, gdzie Dzieci w przepięknych kostiumach (brawa dla Rodziców za pomysłowość!) mogły tańczyć do skocznej muzyki czy wspólnie bawić się kolorową chustą Klanza. Nie zabrakło również „foto-budki” z dyskotekowym rekinem i śliczną syrenką.
Za imprezę, zabawy, dekoracje i oprawę muzyczną odpowiedzialne były Panie: Katarzyna Sipak, Joanna Motylewicz, Justyna Bodziak, Monika Ambicka, Iwona Sroka, Elżbieta Lipp-Bałda, Jolanta Jadczyszyn.
Za rok spotykamy się w innej, bajkowej krainie!


 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe