Warsztaty integracyjne PDF 

Realizowany projekt modernizacji pracowni gospodarstwa domowego o nazwie „W nowej kuchni taki trik, że potrawy robisz w mig” został napisany przez Stowarzyszenie Bądźmy Razem przy SOSW w Sanoku  w ramach  „Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2018-2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Obecnie jesteśmy na etapie przeprowadzania warsztatów integracyjnych z wykorzystaniem nowego pomieszczenia i sprzętów.

Wraz z sześcioma wychowankami Warsztatów Terapii Zajęciowej „Świetlik” z Sanoka zaplanowaliśmy i przeprowadziliśmy wspólne pieczenie ciasteczek na zbliżającą się zabawę andrzejkową.  Nasi wychowankowie z rozwałkowanego  ciasta wykrawali foremkami różne kształty ciasteczek, wypiekali, a przestudzone dekorowali kolorowym lukrem. Spotkanie przy pracy było bardzo udane, a zawdzięczamy to nie tylko ogromnej chęci działania wszystkich uczestników, ale też niekłamanej radości ze wspólnego spotkania, odwiedzenia murów byłej szkoły wychowanków WTZ, a także porozmawiania z dawnymi kolegami i nauczycielami. Wspomnieniom i śmiechom jednej i z drugiej strony  nie było końca, serdecznych powitań też trudno było zliczyć.

Teraz pozostaje nam czekać na następną wizytę naszych gości,  zaplanowaną pojutrze wspólną zabawę  i przygotowany poczęstunek oraz mile spędzenie czasu na wróżbach  i dyskotekowej zabawie.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe