Pobyt w Rajskiem. PDF 

W dniach od 22.10 do 26.10.2018 r. dziewięcioro z naszych uczniów brało udział w Warsztatach Integracyjnych w Ośrodku Caritas w Rajskiem. W pierwszym dniu uczestnicy skorzystali z darmowych usług fryzjerskich podczas specjalnie zorganizowanych warsztatów, a wieczorem integrowali się ze wszystkimi uczestnikami na wieczorku zapoznawczym. We wtorek specjalną atrakcją była zabawa "Twoja twarz brzmi znajomo"- podczas której wszystkie grupy prezentowały wybraną przez siebie postać historyczną, nasza szkoła wybrała Królową Bonę, która w szczególny sposób związana była z Sanokiem. Środa okazała się wyjątkowym dniem - cała grupa uczestników udała się na wycieczkę do Myczkowiec, a tam zwiedzała Ogród Biblijny a później zajadała się kiełbaskami prosto z ogniska. Mimo niekorzystnej pogody wszyscy świetnie się bawili. Czwartek, czyli ostatni dzień pobytu nasi podopieczni spędzili na wspólnym czasie wolnym oraz porządkach i pakowaniu się. Za to wieczorem czekała ich nagroda - dyskoteka, zabawa była wspaniała!

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe