Parada Niepodległości PDF 

26 kwietnia na rynku w Sanoku już po raz 10 odbyła się Parada Niepodległości. W uroczystości tej uczestniczyły dzieci i młodzież szkół powiatu sanockiego. Uczniowie naszej szkoły brali udział w tych uroczystościach po raz czwarty. W tym roku przedstawiali postacie historyczne i współczesne związane z historią i kulturą Polski, ale również mający związek z naszym miastem. W paradzie udział wzięli: Tomek Suwała jako Władysław Jagiełło, Gabrysia Wroniak przedstawiła postać Elżbiety Granowskiej, Daria Wroniak wcieliła się w postać Królowej Zofii, Damian Wichryk był Grzegorzem z Sanoka, Madzia Sitarz wystąpiła jako Królowa Bona, Adam Rodzinka - Zygmunt Gorazdowski, Jakub Oryszczak - Zdzisław Beksiński i Krzysztof Stach jako Janusz Szuber. Mimo bardzo złej pogody nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo pięknie i zajęli w swojej kategorii II miejsce.


 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe