Zwierzaki i cudaki” PDF 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zapraszają na wystawę ,,Zwierzaki i cudaki”. Tegoroczna wystawa jest już 20 prezentacją  dorobku artystycznego wychowanków SOSW.  Podsumowuje siedem miesięcy pracy w ramach projektu wymyślonego przez Katarzynę Bryt i Stanisława Makarczaka, a realizowanego z uczniami   Szkoły Przysposabiającej do Pracy w czasie zajęć ze sztuki użytkowej i rękodzieła.

,,Cudaki” zostały wykonane tylko i wyłącznie z surowców i materiałów odpadowych - papierowych rolek,  tektury, sznurka, plastikowych butelek, gazet oraz skrawków materiałów i wielu niepotrzebnych drobiazgów , które udało nam  się uratować przed trafieniem do kosza.

,,Zwierzaki” wykonano z drewna, tworzyw drzewnych oraz metalu i szkła z zastosowaniem między innymi techniki wypalania i grawerowania ręcznego.

Tło do wystawy – piękne, barwne prace plastyczne różnymi zaskakującymi technikami wykonali: Adam, Damian oraz Krystian uczniowie klasy trzeciej Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Wystawa będzie czynna do 26 kwietnia w godzinach pracy Biblioteki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Więcej informacji i zdjęć  dotyczących wystawy na stronie: https://www.facebook.com/pg/biblioteka.sanok/photos/?tab=album&album_id=1722472824476583

 

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe