Szkolne śniadanie Wielkanocne PDF 

Dzisiaj wszyscy spotkaliśmy się na wspólnym śniadaniu wielkanocnym.

Przy uroczyście nakrytych stołach, udekorowanych wiosennymi stroikami  usiedli uczniowie, nauczyciele oraz pan i pani dyrektor, a także zaproszeni goście pani E. Jakubowska- Osenkowska i M. Bednarz z Rady Rodziców.

Po powitaniu gości i uczestników, pan dyrektor Robert Dudek złożył serdeczne życzenia świąteczne, zapraszając wszystkich do dzielenia się jajkiem  oraz wzajemnego składania życzeń.

Następnie podano w kubkach smakowity żurek z kiełbasą, a na talerzach rozmaite ciasta przygotowane przez każdą z klas. Mogliśmy więc skosztować orzechowych mazurków, kilku rodzajów babek, murzynka, jabłecznika, ciasta z ptasim mleczkiem i wiele innych.

Po jakże udanej degustacji na uczniów czekała niespodzianka, czyli zagadka do rozwiązania i odszukania miejsca w szkole, gdzie zajączek wielkanocny ukrył niespodziankę dla każdej z klas. Rozpoczęły się poszukiwania, a potem wzajemne częstowanie się słodkościami.

Po podziękowaniu dyrekcji dla organizatorów i przygotowujących uroczyste śniadanie, zakończyliśmy wspólne biesiadowanie.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe