Zawody pływackie o Puchar Solidarności PDF 

W dniu 09-12-2017r uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach pływackich o Puchar Solidarności na basenie. Dwoje naszych uczniów zdobyło punktowane miejsca I miejsce Kamil Ciupa , II miejsce Radosław Sobota. Nasi młodzi zawodnicy za uzyskane miejsca otrzymali nagrody rzeczowe oraz szkoła dostała od organizatorów dwie pary plastikowych sanek. Wspólnie miło i aktywnie spędziliśmy wolny czas wraz z pozostałymi uczniami szkół sanockich. Na koniec posililiśmy się pysznymi drożdżówkami.

Opiekunami byli: Ryszard Gosztyła, Jolanta Feculak, Aleksandra Kundys.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe