Lekcja muzealna PDF 

W dniu 21 listopada 2017 roku uczniowie SOSW w Sanoku uczestniczyli w lekcji muzealnej pt: „Cztery pory życia - od kołyski po grób. Dzieciństwo. Tradycje rodzinne Krośnian z XX wieku", prezentującej etapy życia krośnian na przestrzeni poprzedniego stulecia. Była to opowieść o tradycjach krośnieńskich rodzin związanych z narodzinami dzieci, ich wychowaniem i pierwszymi naukami szkolnymi oraz wcześniejszymi wydarzeniami tego okresu tj : chrzcinami, przyjęciem I Komunii Świętej. Uczniowie zobaczyli wiele cennych pamiątek Krośnian i okolicznych mieszkańców. Wystawa była pierwszą edycją cyklu prezentacji pt: "Dzieciństwo ". W przyszłym roku Piwnica:„Pod Cieniami" zaprasza Nas ponownie na kolejną edycję zatytułowaną; „Młodość". Zachęcamy uczniów naszej szkoły do korzystania z ciekawej oferty spędzania wolnego czasu jaką oferuje im Dyrekcja Naszej szkoły. Wycieczkę przygotowały nauczycielki: Jolanta Feculak, Marta Jaworska, Leokadia Kowalczyk, Jolanta Ciepiela i Halina Szul.


 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe