Bieszczadzkie klimaty PDF 

Dnia 15 listopada 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.: „Bieszczadzkie klimaty”, zorganizowany przez panią Katarzynę Bryt i panią Jolantę Ciepielę. W ramach konkursu trzeba było wykonać dowolną techniką pracę plastyczną obrazującą wyżej wymieniony temat.

Prace oddane przez młodych plastyków  wykonane były na wysokim poziomie, wyrażały ich pomysły w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik.

Jury konkursowe  w składzie: Pani Katarzyna Bryt ,Pani  Jolanta Ciepiela i znany sanocki fotograf Pan Marian Kraczkowski, po zapoznaniu się z regulaminem konkursu i w myśl jego zasad, obejrzało i oceniło wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs.

Były one ocenione pod względem samodzielności wykonania, oryginalności, walorów artystycznych, techniki plastycznej oraz zgodności z tematem. Jury stanęło przed nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie prace były bardzo interesujące a różnorodność pomysłów i zmysł artystyczny - niejednokrotnie zaskakujący          i potrafiący wprawić w zdumienie. To dowiodło, jak bardzo bogata jest wyobraźnia dziecięca, dlatego wszystkim uczestnikom przyznano wyróżnienia. W konkursie wzięły udział 63 osoby: 5 osób złożyło prace indywidualnie, reszta osób w 9-ciu pracach grupowych.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się dnia 15 listopada 2016r.Podziękowania należą się osobom przygotowującym konkurs, jury, młodym artystom, ich opiekunom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe