Skuteczne odchudzanie z Natur House

 

W dniu 3 listopada 2016r. w Szkole Przysposabiającej do Pracy, w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej ,,Uwaga Nadwaga", odbyło się spotkanie uczniów ze specjalistką do spraw żywieniowych  z Centrum Dietetycznego Natur House w Sanoku.

Pani mgr Karolina Wąsik wygłosiła prelekcję, która miała na celu zwiększenie świadomości dzieci dotyczącej właściwych nawyków żywieniowych. Podczas pogadanki dietetyczka opowiadała o konsekwencjach wynikających                        z nieprawidłowej diety, wskazała jak komponować pełnowartościowy jadłospis. Swoje wystąpienie poparła graficzną formą wypowiedzi. Wszyscy uczniowie dostali ulotki z propozycjami zdrowego odżywiania i książeczką z instrukcją jak należy dbać o własne zdrowie (odpowiednia dieta, wysiłek fizyczny i relaks).

Podczas wizyty wszystkim chętnym uczestnikom spotkania specjalistka żywieniowa wykonała pomiary antropometryczne i badanie składu ciała (waga, ilość tkanki mięśniowej, tłuszczowej i wody). W przerwach podczas prelekcji częstowano wszystkich zdrową przekąską w postaci drobno pokrojonej surowej marchewki. Nad całością czuwała organizatorka spotkania- pani Marta Jaworska.

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe