PDF 

Dzień Matki

Dnia 24 maja 2016r., w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Autosan”, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki. Na widowni licznie zasiedli Rodzice, uczniowie i nauczyciele naszej Szkoły. Szanowni Goście mieli okazję spędzić niezapomniany czas, jako widownia „Małego Kina”. Uroczystość odbyła się w charakterze gali i kinowego pokazu krótkich filmów. Na małym ekranie, w przygaszonym świetle, przy torebkach z popcornem, zostały wyświetlone trzy filmy, których głównymi aktorami i operatorami kamery byli uczniowie klas SPP i Gimnazjum. „Hip hop do tablicy”, „Przerwa na miłość” i „Gang Okularników”, wzbudziły spory aplauz zebranej w sali widowni. Główną pomysłodawczynią i reżyserem była p. Anna Boczar. W przerwach pomiędzy filmami, miały okazję zaprezentować się również dzieci młodsze. Klasa 6Um w odpowiednich kostiumach, przedstawiła zabawną inscenizację pt. „Kotki Czyścioszki”. Wystąpił również wokalno- taneczny zespół „Sikoreczki”, śpiewając piosenkę dla wszystkich Mam. Nie zabrakło również odtańczonego przez uczniów tańca belgijskiego, oraz tańca stylizowanego na tańce karpackie , który uczniowie zaprezentowali w WDK w Rzeszowie, podczas Festiwalu Zespołów Teatralnych. Dyrektor Robert Dudek miał również przyjemność wręczyć nagrody i wyróżnienia dla najbardziej wysportowanych uczniów, reprezentujących naszą Szkołę na V Memoriale Lekkoatletycznym im. Ryszarda Peszko w Rzeszowie.

Akademia z pewnością na długo zapadnie w pamięci uczniów i ich Opiekunów. W trakcie występów nie zabrakło uśmiechu oraz chwil wzruszeń. Dzieci włożyły w przedstawienie dużo starań i swobodnej, pozytywnej energii.

Galeria zdjęć:

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe