PDF 

Wycieczka rowerowa

 

W dniu 09 maja 2015 odbyła się wycieczka rowerowa dla naszych uczniów. Trasa wycieczki przebiegała pośród ogródków działkowych w stronę Stróży Małych i Płowiec, a następnie nad San w okolice Autosanu ok. 20 km. Oprócz samego przejazdu zaplanowaną trasą, podczas którego mogliśmy poznać dotąd nieznane tereny w okolicach naszego miasta, uczniowie mieli również możliwość rywalizować ze sobą, pokonując na czas 400m na czyli jedno okrążenie stadionu. Bezkonkurencyjny okazał się Łukasz Nastyn, który z najlepszym czasem pokonał resztę kolegów. Organizatorami wycieczki byli: Joanna Drwięga i Krzysztof Wójcik, a opiekunami były: Justyna Dygoń, Barbara Sikora i Jolanta Feculak.

 

WYJAZD EDUKACYJNO – STUDYJNY  DO ZAKOPANEGO

 

W dniu 13 maja 2015 r. uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie  Doliną Strążyską przeszliśmy do Polany Strążyskiej, z której rozpościera się przepiękny widok na Giewont. Następnie wspięliśmy się do podnóża Giewontu pod malowniczy wodospad Silaklawica. Po takiej wędrówce wzmocniliśmy się pysznym obiadkiem i ruszyliśmy na zwiedzanie Zakopanego. Na początek skocznia narciarska Wielka Krokiew, dalej Kapliczka na Jaszczurówce wg. projektu Stanisława Witkiewicza, Stary Kościółek i cmentarz na Pęksowym Brzysku. Zwiedzanie zakończyliśmy oczywiście spacerem po Krupówkach. Wyjazd został zorganizowany w ramach Projektu PO KL pn. „Ja też potrafię”

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe