PDF 

Warsztaty teatralne z Jasiem Pociechą

 

Dnia 13 grudnia 2013r.uczniowie naszej szkoły na zaproszenie Sióstr Służebniczek NMP z Ochronki przy ul. Słowackiego mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z panem Robertem Górniakiem z Częstochowy, który przeprowadził w przedszkolu warsztaty teatralne o tematyce bożonarodzeniowej.

Pan Robert przedstawił się dzieciom jako Jaś Pociecha, ich starszy kolega z przedszkola. Wszyscy przyjęli Jasia z wielką radością i zainteresowaniem, by chwilę później zaangażować się w krótką dramę na temat narodzenia Jezusa.

Dzieci zostały przebrane za Maryję, Józefa, pasterzy, dostały do dyspozycji rekwizyty

i perfekcyjnie odegrały swoje role.

Jaś nawiązał wspaniały kontakt z wszystkimi naszymi uczniami. Po zakończonym przedstawieniu zjadł z nimi drugie śniadanie i bawił się z dziećmi jak najlepszy kolega.

Liczymy na to, że kiedyś uda mu się przyjechać z wizytą do naszej szkoły.

 

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe