Konkurs recytatorski w Leżajsku PDF 

W dniu 22 listopada 2012 roku sześcioro naszych uczniów pod opieką nauczycieli: Beaty Baczyńskiej i Anny Żugaj  wzięło udział w XXIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego pod hasłem „I kwiaty mają swoje niebo w naszych oczach”, który zorganizowany został przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku. Uroczystość odbyła się w Muzeum Ziemi Leżajskiej i połączona była ze zwiedzaniem wystawy zabawkarstwa oraz zdjęć i pamiątek z okresu II wojny światowej. Dwóch spośród naszych uczniów zdobyło wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych, wszyscy otrzymali od organizatorów okolicznościowe upominki.


Anna Żugaj
Beata Baczyńska

 

 

Nasi Przyjaciele


 

 

Federacja 13 ogniwo

 


 

EAE

 


 

PBSBank


Nasze konto

Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Oddział w Sanoku
78 8642 1184 2018 0073 3605 0006

Schroniska młodzieżowe